You Are Here: Home » APMEKLĒTĀJIEM » EKSKURSIJAS

EKSKURSIJAS

    

Ieejas biļešu cenas filmu parka “Cinevilla” apskatei:

Pieaugušajiem un bērniem no 5 g.v. 3€

Pensionāriem 2€

Pakalpojumi ar iepriekšēju rezervāciju:

Pakalpojums Apraksts Cena ar PVN
Ekskursija gida pavadībā Ekskursija gida pavadībā pa filmu parku (grupām no 15 cilv.), kura ilgts līdz 1 stundai. 4 €/pers.
Specefektu šovs Iepazīšanās ar kino specefektu tapšanu (grupām no 15 cilv.). Filmēšana ilgst no 45 min. līdz 1 stundai. 4 €/pers.
Ekskursija + specefektu šovs Abiem pakalpojumiem tiek piemērota atlaide (2.00€) (grupām no 15 cilv.) ar ilgumu līdz 2 stundām. 6 €/pers.
Foto medības Programmas ilgums līdz 30 min. Kolektīvs- cilvēki tiek sadalīti vairākās komandās. Katrai komandai ir jāizdomā nosaukums un jāizvirza komandas kapteinis. Uz komandu tiek izdalīta karte ar 20 filmu parka objektu bildēm, kurus ir jāatrod un jātaisa kopējās grupas SELFIJS!!! Uzvar tā komanda, kura pirmā ir atradusi un veikusi foto sesiju pie katra objekta pēc iespējas smaidīgāki!!! CENA 3€ no pers. 2 €/pers.
Ekskursija + Specefektu šovs + Foto medības Programmas ilgums līdz 2h 30min 7 €/pers.
Kino “Oskars” – Cinevillā Iespēja apskatīt kādu no filmu parkā uzņemtajām filmām. Piedāvājumā: “Rīgas sargi’, “Rūdolfa mantojums” un “Sapņu komanda 1935”. (grupām no 15 cilv.) 3 €/pers.(cenā iekļauts popkorns)

 

Scroll to top