You Are Here: Home » KINO SPECEFEKTI UN KAUJU IMITĀCIJA

KINO SPECEFEKTI UN KAUJU IMITĀCIJA

11. jūlijā filmu parkā “Cinevilla” ikvienu apmeklētāju gaida piedzīvojumu pilna diena. Jau no plkst. 11:00 varēs vērot 1918. gada brīvības cīņu kauju imitācijas mēģinājumu, bet plkst. 13:00 norisināsies pats uzvedums, kurā piedalīsies aptuveni 70 karavīri, savukārt plkst. 16:00 līdzīgā imitācijā tiks atainotas 1943. gada aizsardzības kaujas Kurzemē. Abas kauju imitācijas norisināsies Lielpilsētas daļā, apmeklētājiem būs iespēja vērot, filmēt un fotografēt. Pasākumā piedalīsies biedrības “Latviešu karavīrs” biedri un viesi no Lietuvas un Igaunijas, kas papildinās tā tehnisko nodrošinājumu un specefektu – kaujas ainu izveidi, lai skatītājiem tas paliktu atmiņā kā neaizmirstams piedzīvojums.

Abu kauju starplaikos paredzēta militāras tehnikas, II Pasaules kara vieglo un smago transportlīdzekļu, un ieroču ekspozīcijas apskate, 20.gs. perioda karavīru formas tērpu ar uzkabi un ieročiem uzlaikošana.

Visas dienas garumā filmu parka Cinevilla apmeklētājiem būs iespēja piedalīties piedzīvojumā „Rīgas Sargu izaicinājums”, kurā paredzēta aktīva darbība ģimenēm, draugu lokam, kompānijām. Leģendas kontrolpunkti  ar tehnisko nodrošinājumu un instruktoru klātbūtni būs izvietoti dažādos Cinevillas brīvdabas objektos. Būs iespēja piedzīvot gan „ Safari braucienu”, gan  „ Piedzīvojumu pie Zvejnieka dēla”, „Izpletņa vilkšanu”, „ Dūmu vagona piedzīvojumu”,  Rīgas Sargu šautuvi” un „ Zirnekļa cilvēka piedzīvojumu”.

Visas dienas garumā Mazpilsētas daļā darbosies Cinevillas krodziņš, brīvdabas bērnu laukums un tirdziņš ar lauku labumiem un našķiem.

Ieejas maksa uz pasākumu: bērniem līdz 6 gadiem bez maksas;

7- 12 gadi 3.00 eiro;  13 gadi- pieaugušie 5.00 eiro.

Uz tikšanos filmu parkā  Cinevilla jau 11. jūlijā, kur katrs aicināts aktīvi izbaudīt kino aizkulišu dzīvi un saprast, ka būt aktierim nav viegli, bet ir interesanti!

Uz tikšanos Cinevillā!!!

Kaujas_rekonstrukcijas

Scroll to top