You Are Here: Home » Jaunumi » Nometne “Vīru skola”

Nometne “Vīru skola”

Vīrišķība , atbildība , izturība , iniciatīva , gudrībaspēks un drosme – tās ir īpašības, kuras raksturo krietnu vīrieti. Šīs prasmes ir apgūstamas jau no mazotnes. To visu iepazīt aicina puišu vasaras nometne ” Vīru skola “, kas norisināsies kinopilsētiņā Cinevilla jūlija pirmajā pusē.

Topošiem vīriešiem ir daudz apgūstamu prasmju – uzņemties atbildību par saviem vārdiem, rīcību un darbiem, būt drosmīgam gan aizstāvot vājākos, gan savas idejas, pārvarēt kūtrumu un vēlmi padoties, uzņemties iniciatīvu un rīkoties, apzināties savu spēku un kontrolēt tā lietošanu, gudri izmantot iegūtās zināšanas, iepazīt savas bailes un tās pārvaldīt.

Šīs prasmes apgūt piedāvā 9 dienu vasaras āra  nometne ” Vīru skola ” kinopilsētiņā ” Cinevilla “. Nometne tiek organizēta kā āra nometne, kuras laikā dalībniekiem būs iespēja ne tikai gulēt mīkstā gultiņā, bet arī nakšņot speciāli sagatavotās militārajās teltīs saliekamajās gultās.

Nometnes tiks rīkotas divās vecuma grupās – viena nometne paredzēta puišiem no 9 līdz 13 gadu vecumam, otra nometne vecuma grupā no 14 – 18 gadiem.

Katra nometne sastāv no trim triju dienu cikliem. Katrā ciklā tiek apgūtas citas prasmes. Katrai vecuma grupai vienas nometnes garums ir paredzēts 9 dienas, taču, ja rodas apstākļi, kas neļauj piedalīties pilnu nometnes laiku, tad iespējams piedalīties tikai vienā vai divos nometnes ciklos.

Scroll to top